GYMEIJYG Облека Продавница Фитинг Соба, Едноставно Мобилен Промена на Соба Кат-Стои Привремен Шкафче Соба да се Отстрани Privacy Партиција Завеса со Тркала 3 Димензии (Бој?

GYMEIJYG Облека Продавница Фитинг Соба, Едноставно Мобилен Промена на Соба Кат-Стои Привремен Шкафче Соба да

Во магацинот
DEN 7374.48
Од стоката:

[Силна товарот капацитет] цврст метал структура, не е лесно да се деформирани под стрес, стабилна сместување, може да издржи тежина, цврсти и издржливи, и долг животен век. [Голем капацитет] Постојат 80x200cm, 90x200cm, 100x200cm, 3 димензии (дијаметар x височина), може да се смести во 3-5 луѓе во исто време, тоа е поудобно да се користи и лесно да се промени облека. [Privacy protection] завеси се изработуваат од мазна и мека засенчување ткаенини, со добра drape, дебели ткаенини, и сенчење стапка од околу 90%, што можат ефикасно да се заштити приватноста и да се избегне срам при промена на облека. [Мобилен Фитинг Соба] рамката е направена од ' рѓа-доказ нерѓосувачки челик, кој е стабилна како целина, не е лесно да се тресат, и нема потреба да се грижите за олабавување.Опремени со 4 pulleys, тоа може да биде преместена флексибилно и се користи насекаде. [Отстранлив соблекувалната] Тоа е монтажни и лесно да се соберат, и соблекувалната е лесно да се движите.Тоа е многу погоден за канцеларии, големи трговски центри, бутици, продавници за облека, студиа, булчински продавници, и резиденции.Ткаенината е добра пропустливост на воздух, тоа е не се плаши да биде влажна, нечисти и не се погодни за лепење, лесен за чистење, отпорен на гребење, и не е лесно да се произведе scratches The рамката е направена од нерѓосувачки челик, таписерии и великодушни, со добра отпорност на топлина, ниска температура сила и механички properties Fasten со само-прислушување завртки, опремени со сопирачки, pulley Product Опис : Име : Фитинг Room Material : Нерѓосувачки steelquantity : 1 Color : 8 colors Size : 3 sizes Features : подвижен, не земајќи до space Applicable прилики : облека продавници, трговски центри, outdoorinstallation чекори : ①Four pulleys се инсталирани на дното рамка и поставени станот.②Connect три директно прачки и внесете ги во долниот дел на рамката.④Hang завесата на бесење, а потоа затворете го, и се откажам виси на полица.③Close врвот рамка на трите права прачки за да ја завршите инсталацијата.Пакет се Вклучени : Завеса x 1 Frame x 1pay внимание : Ние само го продаде фитинг соби, со исклучок на другите decorations Go на почетната страна на продавницата и да пребарувате повеќе производи.Јас сум среќен да одговори на прашања во врска со производите.Ве молиме испратете е-маил.Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Задоволството на клиентите е нашиот најголем цел (одговор во рок од 24 часа).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата