Pangxiannv Само Лепило Полица Лагер Фиока Лагер Кора и се Држи Фолија Позадина Кабинети Полица Налепница, Креативни Алуминиум Backsplash Водоотпорен Хартија за Home/Кујна/Бањ?

Pangxiannv Само Лепило Полица Лагер Фиока Лагер Кора и се Држи Фолија Позадина Кабинети Полица Налепница, Креативни

Во магацинот
DEN 283.20
Од стоката:

ЉУБЕЗНО ЗАТОПЛУВАЊЕ : Анти-нафта, анти-прашина и анти-вода : направен од пластика и алуминиумска фолија, многу посилни од оган отколку обичните PVC фолија.Отпорни на топлина и влага, Лесно ги избрише за да ги отстраните дамките!.Самолепливи : Отстранлив назад налепница има cut-да-собере мрежа на линии за лесно мерење и сместување, лесно за вас да се создаде нов изглед или поправање на изгледот на сите постоечки мазни површини.Лесно се сече и трим : Само лепило кора и се држи позадина, Лесно паста и removement.Лесно да се примени за брзо и стилски кујна backsplash ажурирање.Оваа портокалова кора текстура плочки може да се сечат за да одговараат на вашиот простор.Големина околу : Ширина 0.4/0.6 m X Должина од 1m, ве Молиме мерка на вашето место прецизно и цел соодветно со некои екстра.Одлична за домашни одликувања, Употреба во кујната кабинети ,countertop ,полици, ѕидови ,Провизии области ,Dishwashers, машина за миење Садови Панели, Фурна Хауба, Фрижидери ,апарат итн, инстант кора и се применуваат на рамни површини.DIY Водоотпорен Нафта Доказ Алуминиумска Фолија Само Лепило Ѕид Налепница Спецификации : Применливи за различни места како што се шкафове, јадење маси, фиоки, шпорети итн.Ефикасно да се спречи инвазијата на влага дамки од Масло, лесно може да се избриша со влажна брише Ненамерно истури соја сос, маснотии, итн.не може да навлезат материјалот е мек и има заштитен ефект на кабинети, апарати, фиоки, итн.Тоа може да се исече, може да се прилагоди на различни потреби На задната страна на алуминиумска фолија може да бидат залепени, и може да се вметнат со кинење исклучување на ослободување на хартија кога се користи.Избегне брчки поради нерамна слој Пакет Вклучуваат : 1 Pc Налепница.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата