XXL Големина Грабне Ми До Завој Заврши за Жени - (Одговара Половината 26 - 48in) Црна Невидливи Заврши Половината Тренер Лента,Половината Облоги на Стомакот, Прилагодлив?

XXL Големина Грабне Ми До Завој Заврши за Жени - (Одговара Половината 26 - 48in) Црна Невидливи Заврши Половината

Во магацинот
DEN 671.76
Од стоката:

【Грабне Ми До Завој Заврши】Завој заврши може да го израмните стомакот, намалување на половината, поддршка на вашите врати, post-partum обновување,подобрување на држењето на телото, ублажување на ниско во грбот,заштита на вашиот ' рбет,забрзување на согорувањето на мастите за време на вежбање,збогатете го вашето вежбање и да покаже вашите крива помагајќи да се подобри термички активност и пот!. 【Големина и Боја】Должина 236.2 инчи & Црно,Cinches половината 3-5 инчи далеку во едно трепкање.Невидливи заврши половината тренер доволно за да се покријат половината и стомакот,едноставен дизајн, слободни големина за да го затворите половината,можете слободно да ја прилагодите стегање,без разлика дали тоа се носи внатре или надвор,тоа е многу модерен. 【Секојдневна Употреба & Погодно】Тоа е погоден за секоја прилика,вклучувајќи дома,компанија, забава, свадба,теретана и јога соба.Половината облоги на стомакот може да се креира добра фигура во било кое време и да се зголеми вашиот шарм. 【Удобно Половината Стомак Заврши】Грабне ми до завој заврши за жените направени на удобно и дише еластичен материјал,тоа има силна завиткување на сопственост,кој може цврсто сквош стомакот.Едноставен дизајн на појас може слободно да се прилагоди на еластичноста да одговара на вашето тело и заврши подобро од било кога. 【Услуга】Ако имате било какви прашања во врска со нашите завој заврши за стомакот,можете да не контактирате во секое време,ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме,да ви обезбеди со квалитетот на шопинг услуги.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата