Круг Складирање Кошница Слој Организатор Бин Перење Забавува За Расадник Облека, Играчки Математика Уметност Сина

Круг Складирање Кошница Слој Организатор Бин Перење Забавува За Расадник Облека, Играчки Математика Уметност

Во магацинот
DEN 719.76
Од стоката:

【Материјал Опис 】Оксфорд Ткаенина. 【Производ перформанси】по Можност Оксфорд ткаенина материјал, удобно и дише, не е лесно да се остарел; Водоотпорен и влага-слободен Изградена-во обвивка, спречување на мирис.Појаси на двете страни, лесни да се справи; Голем капацитет, лесно да се одржи на сите видови на облека и дребулии.Свитлива цилиндар телото, го окупира нема простор, светлина и лесно да се носат.Топ dustproof drawstring устата дизајн, лесно да се отвораат и затвораат, спречување на облека, играчки и други објекти за складирање за долго време од паѓање нечистотија на нив. 【Применливи Ситуација】На перење кошница лесно може да се здипли кога не е во употреба за да се зачува простор.Тоа е многу погоден за универзитетот соба, апартман, hotel, бебе соба и алатка соба.Тоа може да се користи за laundray облека, детски играчки, закуски и преземање. 【Перење инструкции】миење на рацете се препорачува.Не кајгана. 【Посебна Забелешка】Поради различни мерни методи, грешка во рок од 1-2cm е нормален феномен.Сликата на екранот ефект е за повикување само.Поради производство серија, машина и опрема и други објективни фактори, тоа е тешко да се избегне мали боја разлика, моделот локација и кошница големина отстапување, како што е погоре проблеми се нормален феномен. "【Материјал Опис 】 Оксфорд Ткаенина 【Производ перформанси】 по Можност Оксфорд ткаенина материјал, удобно и дише, не е лесно да се остарел; Водоотпорен и влага-слободен Изградена-во обвивка, спречување на мирис.Појаси на двете страни, лесни да се справи; Голем капацитет, лесно да се одржи на сите видови на облека и дребулии.Свитлива цилиндар телото, го окупира нема простор, светлина и лесно да се носат.Топ dustproof drawstring устата дизајн, лесно да се отвораат и затвораат, спречување на облека, играчки и други објекти за складирање за долго време од паѓање нечистотија на нив. 【Применливи Ситуација】 На перење кошница лесно може да се здипли кога не е во употреба за да се зачува простор.Тоа е многу погоден за универзитетот соба, апартман, hotel, бебе соба и алатка соба.Тоа може да се користи за laundray облека, детски играчки, закуски и преземање. 【Перење инструкции】 миење на рацете се препорачува.Не кајгана. 【Посебна Забелешка】 Поради различни мерни методи, грешка во рок од 1-2cm е нормален феномен. 【Топло потсетник】 сликата на екранот ефект е за повикување само.Поради производство серија, машина и опрема и други објективни фактори, тоа е тешко да се избегне мали боја разлика, моделот локација и кошница големина отстапување, како што е погоре проблеми се нормален феномен. ".

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата