FIOBEE Еднорог Перење Кошница Виножито Чување на Кутии Водоотпорен Расадник Забавува Платно Играчка Организаторот за Деца Девојки Спална соба Облека

FIOBEE Еднорог Перење Кошница Виножито Чување на Кутии Водоотпорен Расадник Забавува Платно Играчка Организаторот

Во магацинот
DEN 407.76
Од стоката:

Капацитет . Изработени од платно кое е дизајн со виножито боја, со живописни еднорог;. - Постои една жица прстен на врвот, да ги задржи формата добро и да застане на свои;. Нашата перење забавува може да биде брзо укината станот за да зачувате простор кога не е во употреба;. Кутии за складирање може да содржи многу нешта, како што се книги, играчки, облека, овошје;. Дизајниран со светла боја и живописни еднорог, никој не може да му одолее на голем шарм на еднорог чување на кутии. - Со нашиот тим, кошница, добивање во навика на складирање, да ги задржи на детска соба уредни и чисти. Ширина : 13.7 во Длабока : 17.6 во, 43.3 L голем капацитет;. Изработени од платно кое е дизајн со виножито боја, со живописни еднорог;. - Постои една жица прстен на врвот, да ги задржи формата добро и да застане на свои;. Нашата перење забавува може да биде брзо укината станот за да зачувате простор кога не е во употреба;. Кутии за складирање може да содржи многу нешта, како што се книги, играчки, облека, овошје;.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата