CDQYA Антички Rainproof Колона Светла Отворено Водоотпорен IP65 Градина Пост Светлина Ретро Патио Светла E27 Факел Вила Тревник Столб Светилка

CDQYA Антички Rainproof Колона Светла Отворено Водоотпорен IP65 Градина Пост Светлина Ретро Патио Светла E27

Во магацинот
DEN 17665.92
Од стоката:

Умре-фрлија алуминиумски материјал, водоотпорен, рѓа-доказ и корозија-отпорни,убава и издржливи.Браун матирано стакло, има добар сјај ефект и повеќе модерен облик.На задебелена шасија се врти и полиран, и да се третираат со високи-температура на еколошки боја, правејќи тоа трајни.Лесен за инсталација : едноставен за инсталација, потребно завртки се вклучени во испораката пакет.Погоден за инсталација простор : отворен / балкон / тревник / aisle / двор / градина, итн.Умре-фрлија алуминиумски материјал, водоотпорен, рѓа-доказ и корозија-отпорни,убава и издржливи.Браун матирано стакло, има добар сјај ефект и повеќе модерен облик.На задебелена шасија се врти и полиран, и да се третираат со високи-температура на еколошки боја, правејќи тоа трајни.Лесен за инсталација : едноставен за инсталација, потребно завртки се вклучени во испораката пакет.Погоден за инсталација простор : отворен / балкон / тревник / aisle / двор / градина, итн.Стил : класичен retro Name : Отворено колона главата lamp Light извор : E27 завртка bulb Material : Умре-фрлија алуминиум + матирано glass Process : висока температура на печење боја spray Voltage : 110 V-240 V, нема светлина source Applicable простор : 5-15㎡Прирачник за мерење на големината, не може да биде 1-3 см грешка.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата