Leowefowa 10X8FT Спортска Опрема на Зелена Трева Позадина Кошарка Backdrops за Фотографија Чевли Бејзбол, Американски Фудбал Природата Пролет Игра Винил Фото Позадина Деца Мо

Leowefowa 10X8FT Спортска Опрема на Зелена Трева Позадина Кошарка Backdrops за Фотографија Чевли Бејзбол, Американски

Во магацинот
DEN 1031.76
Од стоката:

Големина : 10 (W) x 8 (H) FT /3 метар широк x 2.5 метри висока .Предаден од страна на e Packet ,обично тоа треба цела 10-15 работни дена.Материјал : Винил; мала тежина; Тоа може да биде пати; лесно да се носат.Fetures : Висока резолуција, силна артикулационите; модели се лесна ;згаснат-отпорни .Тоа може да брис со вода, лесно е да се чува чист.Тип : Компјутер Насликани деца деца новороденче возрасни портрети или производ фотографија, видео backdrops или дисплеи; TV дигиталната фотографија; разноврсна позадина и е дело на уметноста.Тоа може да се користи како ѕид, хартија, завеса, tablecloth, декорација и така натаму.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата