Кожа Ранец Кабриолет да Торба Полна Жито Вистинска Кожа Патување Разноврсна Елегантен Rucksack - Време за Отпор (Brown)

Кожа Ранец Кабриолет да Торба Полна Жито Вистинска Кожа Патување Разноврсна Елегантен Rucksack - Време за Отпор

Во магацинот
DEN 3936.00
Од стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ✔️КУПАТ ПОМАЛКУ, се ИЗБЕРЕ ДОБРО - нема потреба од обемни и тешки кеси?Потоа и полно зрно италијански кожа ранец е направен за вас!На минимална дизајн во комбинација со навестување на playfulness е за безгрижно дух, кој не треба многу да се има сè.Стави вашиот паметен телефон, вашиот копчињата, усна сјај, и едно шише вода и сте подготвени за авантура на вашиот живот. ✔️НАПРАВЕН ДА ТРАЕ – кожа торба е рачно изработени во Италија користење на изработка тајни пренесува преку генерации.Дувачкиот хардвер, солза-отпорни обвивка, YKK патентите – посветеност и ВНИМАНИЕ НА ДЕТАЛИ е она што овозможува неверојатен поглед на квалитетот кожа додаток. ✔️ДИЗАЈНИРАН ЗА УДОБНОСТ – ранец може да се веднаш конвертира во торба; има пресврт заклучување + drawstring затворање.ДИМЕНЗИИ - Висина : 10.2 во (26 cm); Должина : 9 (23 см); Width : 4 во (10 cm); 1 lb 7 мл (за 0,7 кг).БОНУС - тоа доаѓа со прашина торба!. ✔️Еден ОД ЕДЕН ВИД – ранец е направен од целосна-жито cowhide кожа, која е рачно боени користење на зеленчук тен метод.Оваа уметничките техника одржува природен изглед на кожа, оставајќи го секое парче со малку различен модел.Па, ќе има само еден ранец како твое во светот. ✔️КВАЛИТЕТ НЕ Е САМО ЦЕЛ, ТОА Е ВЕТУВАЊЕ – ние обезбедуваме 12 месеци ГАРАНЦИЈА.Ако не сте задоволни со нашата производ за било која причина, ние сме тука за вас да го решат сите прашања и да се осигурате дека вашата среќа. 1 zip џеб. 1 лизга џеб.Конвертибилна рамо ремени. 1 zip pocket1 лизга џеб.Конвертибилна рамо ремени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата