Нерѓосувачки Челик Владетел Scribing Владетел, Челик, Метални Мерење на Сечење Владетел Инженеринг Владетел, Столар Мерење Алатка со Месинг Запре Погоден за Занаетчии

Нерѓосувачки Челик Владетел Scribing Владетел, Челик, Метални Мерење на Сечење Владетел Инженеринг Владетел,

Во магацинот
DEN 1336.80
Од стоката:

- Спецификација : Месинг престане да го блокира + челик владетел. - Квалитет : Мат заврши со одличен нерѓосувачки челик сечилото што ја прави оваа комбинација плоштадот никогаш нема да рѓа или ги кородираат, не е лесно да се скрши. - Не-bendable челик владетел : office владетел се направени од издржлив нерѓосувачки челик non-bendable но малку флексибилни, добро за долготрајна употреба; ознаки се вдлабнати малку во метал, па тие не ќе се фаќа за исклучување со текот на времето. - Удобен : Одликувајќи се со рака и функционален дизајн, снимање на многу алатки за мерење и изработка на вашиот workbench чиста и уредна. - Повеќе Функции : се Постигне повеќе функции, вклучувајќи хоризонтална линија, вертикална линија, долга линија, краток линија, паралелно линија и десна аглеста линија, овој мултифункционален владетел ги исполнува упатствата за разни потреби кои е корисна во повеќето градење или изградба ситуации каде десен агол и ниво се потребни.Дрво Агол Scriber Челик Владетел Позиционирање Блок Линија Scriber Локатор Golden Specifications : Материјал : Месинг + Нерѓосувачки Steel Size : 40x20x10mm/1.57x0.78x0.39 inches Measuring спектар на челик владетел : 0-30cm Features : - Изработени од месинг материјал, тоа е доволно издржливост и ruggedness.- Важечки за сите видови на челик владетели, челик владетели не се лесно да падне.- Користете ефикасност е на високо ниво, се движи до посакуваната позиција, само затегнете ја завртката.Пакет се Вклучени : 1 x Нерѓосувачки Челик Ruler1 x Месинг Локатор Позиционирање Block NOTE : - Само листата погоре е вклучена.На други производи во сликата, само за да се покаже како тие се користат.- Владетел може да биде малку остар и може да се носат ракавици за да се избегне повреда на вашите раце.- Ве молиме овозможи 0.5"-1"(1.3-2.5 cm) грешки поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека не предвид пред да нарачате.- Ве молам, разберете дека бои може да се хроматските аберации поради различни поставување на слики.Ве молиме љубезно разбирање.

Таа е поголема од информацијата

Brass stop block + steel ruler :

Производи во категоријата