MissOwl Деца Памук, Лен Прилагодливи Престилка со Џебови Дете Лигавче Готвење Кујна Момчиња Девојчиња Куче

MissOwl Деца Памук, Лен Прилагодливи Престилка со Џебови Дете Лигавче Готвење Кујна Момчиња Девојчиња Куче

Во магацинот
DEN 1000.80
Од стоката:

Прилагодливи вратот рака за најсоодветен должина,половината за совршено се вклопуваат,2 џебови пред престилка да се одржи мали gadgets,.Направен од висок квалитет на памук, лен материјал,издржлив да ја користите.Димензии : ширина 18 инчи,должина 24 инчи (ви препорачуваме за детска возраст 5-12 години).Симпатична модел се наменети за момчиња и девојчиња.Нашите деца лигавче престилка е полна мистериозни сили, да ги направи деца фасциниран.Машина за перење или рака мие со ладна вода во благ циклус и собори сува низок,низок железо ако е потребно.Исчезнат-доказ,отпорен на брчките и намалување.Ова дете престилка е погодна за проучување готвење,печење,сликарство,настава,работа во градината,го прават работа и тема роденден.И исто така да биде одличен подарок за Божиќ,Празници,Децата Ден,Вечера Партии Родендени,Денот на Благодарноста,и други посебен празник.Деца престилки со светла боја и убави модели, со цел да се избегне добивање сликарство, храна или било какви други несакани остатоци на вашите деца облека.Таа, исто така заштедува многу време за мајките за перење алишта.Одлично за кујна, градина,училница сликарство и партија!.Се занимаваат децата во готвењето и помага да се обезбеди забавно искуство.обезбедување на можност за децата да научат од тоа ,што ќе се одржи на сите реалниот свет готвење вашите деца имаат во предвид.Оваа престилки ќе го остварат своето готвење имагинации,заштита на вашата облека на децата од наслика места, храна остатоци или други форми на нечистотија.Совршен за кујната готвење,печење обука, сликарство класа,училницата,вештини,занаети,градина, куќа,керамика,или само за забава време.Ние имаме различни видови на детето престилка со симпатична модел,око-фаќање на подарок за момчиња и девојчиња.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата