Garvey Црна Замена Ink Roller

Garvey Црна Замена Ink Roller

Во магацинот
DEN 252.00
Од стоката:

За Garvey 1910 Година Цените Пушки.Обезбедува чиста печатење во секое време.Се препорачува за помали тело labelers.Постојана реализмот што е долготраен.Оваа замена ink roller се вклопува во 1910 година цените пиштол.Постојана црно мастило се овозможува чистење на печатење во секое време.Идеално, овој замена ink roller се препорачува за помали тело labelers.На кертриџ треба да се менува по 1 тек на етикети е печатен.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата