На Зајдисонце Анален Приклучок

На Зајдисонце Анален Приклучок

Во магацинот
DEN 504.96
Од стоката:

Borosilicate Стакло.Увезени.Оваа убава, рачно изработени borosilicate возрасни играчка изгледа толку секси што може да се смета за дело на уметноста.Borosilicate е хигиенски и лесен за чистење.Само го користите сапун и топла вода.Материјалот е не-porous, противалергиски, лесно sterilized, трајни и работи со сите lubes.Мазна текстура го прави лесен за вметнување и употреба.Го прави голем Дар.Околу 3 инчи во должина и 1.75 инчен дијаметар.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата