Електрични Двоен Диск Батеријата Автомобил, 12V Деца Возење На Автомобил Без Далечински Управувач со Бавниот Почеток, Rechargeable2 Брзина Режими Детска Играчка (Зелен)

Електрични Двоен Диск Батеријата Автомобил, 12V Деца Возење На Автомобил Без Далечински Управувач со Бавниот

Во магацинот
DEN 2222.40
Од стоката:

✔️Во можност да го поврзете вашиот преносни уреди за да пуштате музика или приказни. ✔️Опремени со MP3 плеер, радио, USB порт.На располагање за поддршка на MP3 формат. ✔️12v батерија батеријата.Доаѓа со држачи за да им овозможи на за време на изведба. ✔️Лесно да се соберат & Две различни брзина режими. ✔️LED фарови, на рог, и лесен старт / стоп копче. ✔️Автоматско ресетирање на осигурувачот за заштита коло.Спецификации : Максимум Корисникот Тежина : 77lb / 35kg Speed : 2.8-5 KM/HCharge Време : 8-12 Часот.Работи Време : 1-2 Часа.Батерија Тип : 12 V 7 AHOverall Димензии : (42 x 25 x 29)" / (106.68 x 63.50 x 73.66)cm (L x W x H)се Препорачува за деца од 3 до 7 години old Package Вклучува : 1 x Електрични Car1 x Charger1 x Прирачник.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата