Lund 22908039 Крстопат Работи Одбор за Полнење за 2015-2018 Silverado & Сиера 1500, 2500 HD, 3500 HD со Продолжена Кабина

Lund 22908039 Крстопат Работи Одбор за Полнење за 2015-2018 Silverado & Сиера 1500, 2500 HD, 3500 HD со Продолжена

Во магацинот
DEN 11949.12
Од стоката:

Полумесечина-облик дизајн со хром крајот капи се создаде солиден уште современ изглед.Изградена на издржливи сепак лесен алуминиум да обезбедува години на тешки, речиси корозија-слободен перформанси.Обезбедува безбедно, лесен пристап во вашето возило; Целосна должина гума гази обезбеди влечење за безбедно основа.Вклучува монтажа голема заграда & хардвер.Поддржани од страна на ограничен доживотна гаранција.Лесен пристап во вашето возило со карактеристичен стил.Произведени со користење на највисок квалитет на материјали за години на перформанси, LUND е Крстопат работи одбори се конструирани да биде совршено се вклопуваат за CUVs, спортски автомобили и камиони.Овие новото OE-стилизирана работи одбори функција месечина-облик дизајн со хром крајот капи, создавање на солиден уште современ изглед и се чувствуваат.Тие се дизајнирани за да го надополнуваат целокупниот изглед, додека обезбедување на безбедни, сигурни рамниште во и надвор од вашето возило.Целосна должина гума гази, да се обезбедат цврсти, влечење и стабилност.Дизајниран и конструиран за да оди на дистанца Lund е Крстопат работи одбори се направени од издржлив уште лесни екструдиран алуминиум.Поддржани од страна на Ограничен Доживотна Гаранција.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата