Нова Рамнотежа KJ860 Младите Работи Чевли (Мало Дете/Голема Дете)

Нова Рамнотежа KJ860 Младите Работи Чевли (Мало Дете/Голема Дете)

Во магацинот
DEN 518.16
Од стоката:

75% Синтетички, 25% Мрежа.Гумен ѓон.Целосна должина ABZORB midsole.Medial пост.Не-означување outsole.Синтетички/mesh горниот.Овој стил е достапна во продолжен големината (10.5-7).Ние се залагаме за нешто поголемо од патики.Ние шампион оние кои храбро се водени од своите страсти.Ние го подигнете спорт.Ние не десната страна на луѓето и на планетата.Заедно, ние се вози значајна промена во заедници во целиот свет.Добивме Сега.Нова Рамнотежа, е посветен да им помогне на спортистите да се постигне своите цели.Тоа е нивната мисија за повеќе од еден век.Тоа е зошто тие не се трошат пари на славна личност текст.Тие го потрошат за истражување и развој.Тоа е зошто тие не се дизајн на производи за да се вклопи сликата.Тие дизајн нив да се вклопуваат.Нова Рамнотежа е управувано да се направи најдобрите чевли за истата причина спортисти чипка нив : да се постигне најдоброто.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата