Waxman Спокоен 3 Рачен Туш Главата со 3 Спреј Прилагодувања, Бела

Waxman Спокоен 3 Рачен Туш Главата со 3 Спреј Прилагодувања, Бела

Во магацинот
DEN 479.76
Од стоката:

Двојно повеќе Вода Покриеност - На Мирна 3" спреј за лице испорачува 2 X вода покриеност од стандарден туш, со рачни опција.Индивидуализира Туш Искуство - Три моќни спрејови за да го прилагодите вашиот туш искуство - се комбинираат settings едноставно, со лесно да го бирате.Фиксни или Рачни - Вклучува 60" не kink црево и монтажа заградата.Лесно да се Чисти - Бришење-Чисти спреј млазници се избегне минерални start-up и блокада на авиони.Пакет Вклучува : (1) Спокоен, рачен туш главата со 3" спреј лицето, Бело.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата