Moen A726P Рака Туш 69-Инчен Двојно Заклучување Црево, Полиран Месинг

Moen A726P Рака Туш 69-Инчен Двојно Заклучување Црево, Полиран Месинг

Во магацинот
DEN 2965.44
Од стоката:

Во Moen, ние се стави на клиентите во центарот на сè, вклучувајќи ја и нашата процес на дизајн.Со значајни иновации како што се вода низ вашиот дом следи и контролира со еден стан или совршено топло и запотен врнежи можете да почнете со вашиот глас, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само во барање на функционалност, но исто така и во најновите технолошки трендови.Опис на производот да чешми дека совршено рамнотежа со вода под притисок, Moen поставува стандард за покажана исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн.И со значајни иновации како зголеми спреј власт со Сила се Зголеми или hands-free погодност со Motion Sense, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ КРАЈ : Полиран Месинг заврши додава традиционалните елемент за вашата бања.ИЗГРАДБА : Изработени од метал.И од завршува за иновации на инсталацијата, постојат многу причини зошто Moen е вистинскиот избор за вашата кујна.Нивните потреби и согледувања се вози на развој на прекрасен, иновативни производи и технологија што помогне да се направи секојдневните задачи, само малку полесно.Туш ќе ве разбуди, ја смирува вашите сетила или релаксира вашето тело - и тоа започнува од минута ќе се чекор во вода.Тоа е вашиот светилиште, приватно место за вас да се развивам од вашиот ден или повторно да се поттикнуваат сами да почнат одново.Замена на црево.ЦРЕВО ДОЛЖИНА : 69 инчи.Дали вашата бања карактеристики чистење на Стариот Свет стил или повеќе чисти, современи оркестарот, Moen има бања колекција за да одговараат на вашите вкусови.Од Производителот Moen е стилски бања колекции се достапни во различни on-тренд бои, функција еднокреветни и двокреветни-се справи со бања потоне чешми, Роман када чешми, Градина када чешми, bidets, и када и туш уреденост.Од мали, интимни прав соби голем, луксузен господар бањи, мали промени во вашата бања може да направи голема разлика во освежување на еден од најпрометните соби во куќата.Капење на бебето.Moen е иновативни системи за туширање функција луксузен showerheads, спрејови за тело, и туш чешми, сите во различни стилови и конфигурации.За наводнување на растенијата.Започнете со креирање на вашиот нов личен туш простор со изборот Moen тела кои ви даде модерен стил, и иновации.Се фокусира на деталите со Moen производи, и ќе биде во можност да се прилагодите овој простор - што го прави повеќе стилски, додека размислува на вашиот личен вкус.Prepping за семејни вечери.Координирање бања прибор заврши стил на Moen е бања колекции.Таа треба да дојде како изненадување дека ќе трошат повеќе активни време во кујната од која било друга просторија во домот.Од бања потоне чешми и када спојници да бања безбедност и додатоци, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашата бања.Замените вашата бања славина или туш со нов тапа од Moen и да уживате во модерен стил и потреби.Од чешми и фамилии да филтрација системи и ѓубре продажби, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашата кујна.НАМЕНЕТА ЗА : Moen Рачни врнежи.Додатоци вклучуваат декоративни резервоарот лост, крпа барови, pivoting хартија носители, крпа прстени, полици, облека куки, огледала, четка за заби носители и сапун/лосион за точење да се координираат со Moen е бања тапа сетови.Донесе елеганција во вашиот дом со премиум селекции од Moen.ТИП на ВРСКА : 1/2-инчен IPS.Од софистицираност на периодот традиционалната до рационализација на лицето на минималистички современа, ќе најдете голем број на неверојатни начини да ги изразат вашиот стил со производи од Moen.Полиран месинг заврши.И со значајни иновации како лесно и брзо тапа инсталација со M-PACT или интегрирани мастило марки на вашата бања прибор ви покажува каде да се вежба со Притиснете & Означи, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата