Antetek 2 ПАРЧИЊА Голф Клубови, Мини Игри и Додатоци периферни уреди Голф Справи со Голф Костец за Префрлање Контролер Gamepad Џојстик Компатибилен со Марио Голф: Супер Ра?

Antetek 2 ПАРЧИЊА Голф Клубови, Мини Игри и Додатоци периферни уреди Голф Справи со Голф Костец за Префрлање

Во магацинот
DEN 431.76
Од стоката:

СПЕЦИФИКАЦИИ. 2 Пакет Голф Клубови Посебно дизајниран за Марио Голф : Супер Раш - Nintendo Прекинувач, 2021. АПЛИКАЦИЈА.Игра игра со ова Голф Костец со вашето дете, пријател, што повеќе да се забавуваат и меморија со вашите пријатели и семејство.МАТЕРИЈАЛ.ПРЕМИУМ ABS беше искористена за да се создаде оваа прекрасна производ.Направени од издржлив ABS пластика, материјал, лесен, удобен да се одржи, кои ви даваат чувство на симулација на играта искуство.ПРЕДНОСТИ НА ПРОИЗВОДОТ.Вграден-во ЕВА гумена подлога спречува радост-един од тоа да биде изгребани.Прилагодлив на зглобот ремени за дополнителна сигурност, не се грижите за рекет ќе биде фрлање да ја погоди ТВ или некој.ПРОФЕСИОНАЛНИ УСЛУГИ.Задоволството на клиентите е нашиот најголем мотивација, барање за наплата во рок од 60 дена по нејзиното купување е осигурана за било каква причина.Ако ви се исполнат било која операција тешкотии или квалитет на прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Можете исто така да ги прилагодите на вашите сопствени персоналните шема.Ако постои каква било потреба, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Главни Карактеристики : 2 Пакет Голф Клубови Посебно дизајниран за Марио Голф : Супер Раш - Nintendo Прекинувач, 2021. Игра игра со ова Голф Костец со вашето дете, пријател, што повеќе да се забавуваат и меморија со вашите пријатели и семејство.ПРЕМИУМ ABS беше искористена за да се создаде оваа прекрасна производ.Направени од издржлив ABS пластика, материјал, лесен, удобен да се одржи, кои ви даваат чувство на симулација на играта искуство.Вграден-во ЕВА гумена подлога спречува радост-един од тоа да биде изгребани.Прилагодлив на зглобот ремени за дополнителна сигурност, не се грижите за рекет ќе биде фрлање да ја погоди ТВ или некој.Задоволството на клиентите е нашиот најголем мотивација, барање за наплата во рок од 60 дена по нејзиното купување е осигурана за било каква причина.Ако ви се исполнат било која операција тешкотии или квалитет на прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Можете исто така да ги прилагодите на вашите сопствени персоналните шема.Ако постои каква било потреба, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Спецификации : ПРЕДМЕТ ТИП.Одговара за Nintendo Switch Радост-Един МАТЕРИЈАЛ.ABS ДОЛЖИНА. 16.4 * 2.7 * 1.2 инчи БОЈА.Црвено-Сино Пакет Содржина : 2 * Голф Костец + 2 * Рачниот Зглоб Ремени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата