SITKA Унисекс Хадсон Windstopper Лов Рака Muff

SITKA Унисекс Хадсон Windstopper Лов Рака Muff

Во магацинот
DEN 3096.00
Од стоката:

Направени во САД или Увезуваат.ВНАТРЕШНАТА СТРАНА ПОТОПЛИТЕ ЏЕБ - внатрешен џеб е дизајн за рака warmers да обезбеди дополнителна топлина кога е потребно.НАДВОРЕШНИОТ ZIPPERED ЏЕБ - Лесно се обезбеди essentials во надворешниот zippered џеб.ПРИЛАГОДЛИВИ ПОЈАС - Вредноста на половината појас, обезбедува лесен обичај се вклопуваат.ТКАЕНИНИ - GORE-TEX Infinitum со Windstopper технологија, Prima Loft Сребро Изолација.ГОР OPTIFADE ПРИКРИВАЊЕ - Waterfowl Дрво е оптимизиран за ангажирање растојанија на 10-40 јарди во потемна средини на поплавени дрва, Waterfowl Марш е дизајниран за изгледот и слепи лов во марш, стои култури, и намалување на слама полиња.Sitka Опрема е роден од верувањето дека искуството на лов е толку важна — ако не е поважно од жетвата.Ќе места неколку луѓе одат и траен време дека ги држи повеќето ловци дом е ткаенина на Sitka Племе.Ние живееме за невообичаени искуства и стравопочит-инспиративна моменти најде преку извршување.Лов нуди фокус ретко дадена за нас во постојана забава со кои се соочуваме во нашите секојдневни животи.Тоа дава значаен врска со диви околу нас, а тоа буди диви уште во нас.Оваа врска основа нас, ни дава многу потребните перспектива, и форми нашите животи, далеку над еден ден помина во областа.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата