Симпатична Sloths Остатокот На Цвет Дрво 13 15 Инчен Лаптоп Заштита Ракав Neoprene Лаптоп Компјутер Џеб Таблета Briefcase Носи Торба/Торбичка Кожата Покрие/Мулти-Боја & Големина

Симпатична Sloths Остатокот На Цвет Дрво 13 15 Инчен Лаптоп Заштита Ракав Neoprene Лаптоп Компјутер Џеб Таблета

Во магацинот
DEN 383.76
Од стоката:

➤【Димензии】 : Две Големини.13 Инчи1.37 X 12.9 X 10inch/(3.5 X 33 X беа 25,5 cm);15 Инчи1.37 X 14.9 X 11.4 инчен/(3.5 X 38 X 29cm). ➤【360° Заштита】 : Површината На Лаптоп Случај Е Направен Од Врвен Квалитет Neoprene,Во Комбинација Добро Подлога Сунѓер Со Мека На Допир Внатрешниот.Ракавот Со Лесна Заврши Изградбата Обезбедува Врвот До Дното Заштита Против Ронки,Мали Испакнатини И Гребнатини.3d Мека Внатрешна Соочи се Обезбеди 360° Заштита За Вашиот Лаптоп.Заштита На Вашиот Лаптоп Супериорен Од Паѓа,Испакнатините,И Инциденти. ➤【Моден Дизајн】 : Лаптоп Случај Предниот Дел Е Вашата Омилена Печатење Шема,Која Ви Овозможува Да Уживате Во Удобноста На Производот И Во Исто Време За Облагородување На Вашиот Живот Како Моден Објект.На Задната Страна Е Фиксна Црн Дизајн,Кој Е Дамка Отпорни И Има Чувство На Модата Донесе Со Контраст.Елегантни Лаптоп За Носење Совршено За Мажи,Жени,Девојки Или Колеџ За Користење Во Бизнис,Патување,Работа,Студија И Повеќе Наврати. ➤【Лесни & Тенок】 : Форма-Фитинг Елегантни Лаптоп Ракави Со Брз Топ-Вчитување Пристап Преку Плик-Стил На Дизајн.Лесно Се Отвори.Двонасочна Патент Глајд Модели Без Проблеми Со Метал Се Повлече Табови.Лесно Да Се Врши Самостојна Или Слајд Во Вашиот Ранец, Tote, Briefcase Или Други Торба. ➤【Совршен Подарок И По-Продажбата На】 : Нашата Исклучителна Печатени Шема Лаптоп Случај Нуди Practica И Креативен Подарок Идеја За Семејство,Вашиот Mather,Вашиот Татко,Колеги,Пријатели Или Да Си На Било Кој Празник.Без Разлика Имате Било Какви Прашања Во Текот На Шопинг Процес,Ние Ќе Го Реши Проблемот За Вас, Штом Ќе Примите Порака. ♛ Зошто Да Го Одберете Нас?Ние Сме Биле Тоа За Многу Години,Со Фокус На Производството Квалитет-Увери Производи И Работа Да Се Направи Животот Подобар.Користи Лаптоп Ракав,Максимална Заштита Лаптоп.Ракавот Со Лесна Заврши Изградбата Обезбедува Врвот До Дното Заштита Против Ронки,Мали Испакнатини И Гребнатини.【Пакетот Вклучува】 : 1 X Лаптоп Ракав【Големина】 : 13 Инчи,15 Инчи【Материјал】 : Висок Квалитет Neoprene【Стилски Лаптоп Ракав】 : Совршено За Мажи,Жени,Девојки Или Колеџ За Користење Во Бизнис,Патување,Работа,Студија И Повеќе Наврати【Перење Инструкции】 : Препорачливо Е Да Се Избрише Тоа Се Чистат Со Влажна Крпа,Или Исплакнете Тоа На Локално Ниво Со Ладна Вода.Не Машина За Миење,Инаку Торба Ќе Бидат Оштетени❤❤ 【Нашата Предност】 : √ 1 - Дебелина : Лесни И Удобни,Може Да Се Врши Сам,Лесно Ракување И Складирање.Погоден За Секоја Сезона.√ 2 - Стил : Случајни,Симпатична,Кул,Модата.√ 3 - Пол : Момчиња,Девојчиња,Мажи,Жени,Млади,Olderteenagers.√ 4 - Повод : Бизнис,Патување,Работа,Студија И Повеќе Наврати.√ 5 - Празник : Декорирате Вашиот Лаптоп за ноќта На Вештерките,денот на Благодарноста,Божиќ,Денот на Вљубените,Св. Патрик,Велигден,Карневал,Итн.♛【Совршен Подарок】 : Практичен И Креативен Подарок Идеја За Мајка,Сопруга,Девојка,Маж,Дечко,Колеги,Пријатели Или Да Си За Божиќ Или Други Празници,Максимална Заштита Лаптоп.❤❤Ви посакувам Пријатен Ден!Нашите Лаптоп Ракавот Е Идеална Лаптоп Ракав,Кој Е Достоен За Вашата Доверба.Ние Со Нетрпение Очекуваме Да Вашата Го Однесете Дома!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата