uxcell Гума Рамни Подлошки 24mm OD 16mm ID Дебелина 3мм за Славина Цевка за Вода Црево, Пакување од 50

uxcell Гума Рамни Подлошки 24mm OD 16mm ID Дебелина 3мм за Славина Цевка за Вода Црево, Пакување од 50

Во магацинот
DEN 239.76
Од стоката:

[Size] - 24mm(0.94 Инчи) OD 16mm(0.63 Инчи) ID 3мм(0.12 Инчи) Дебелина. [Примена] - се Користи за славина цевки, црева орев, вентил, или други градинарството одржување или retrofit. [Функција] - Тоа може да го спречи цевка од протекување и да се обезбеди позитивен исклучи, стоп протекување за да се заштеди енергија. [Предност] - Флексибилни гума со високи-температура отпор, анти-корозија, силна запечатување, и може да биде изолирана. [ЗАБЕЛЕШКА] - ве Молиме потврдете бараната големина и материјал пред да ги купите, и да ја стави на право место.Флексибилни, издржлива пластика со висока температура отпор, анти-корозија, силна запечатување, и може да биде изолирана.Тоа може да се спречи цевка од протекување и да се обезбеди позитивен исклучи, стоп протекување за да се заштеди енергија.Се користи за славина цевки, црева орев, вентил, или други градинарството одржување или retrofit.Флексибилни, издржлива пластика со висока температура отпор, анти-корозија, силна запечатување, и може да биде изолирана.Тоа може да се спречи цевка од протекување и да се обезбеди позитивен исклучи, стоп протекување за да се заштеди енергија.Се користи за славина цевки, црева орев, вентил, или други градинарството одржување или retrofit.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата