Leadthin Помине Налепница 1 Кутија Помине Украси Поклон-Јазолот го Носи Faux Бисер DIY Занаети Криејтив Помине Уметност Rhinestones Накит за Нокти Дизајн на Нокти Оркестарот

Leadthin Помине Налепница 1 Кутија Помине Украси Поклон-Јазолот го Носи Faux Бисер DIY Занаети Криејтив Помине

Во магацинот
DEN 2234.40
Од стоката:

Тоа е погоден за домашна употреба или професионално помине салони, и совршен подарок за вашата мајка, сестра, девојка, и други женски пријатели.Нашите нокти украси има блескав изглед и може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн., кои се многу исклучителна и да се направи вашите нокти да изгледаат поубаво, како и е погодна за двете професионални помине техничар и неискусни стартер за помине уметност.Постојат поклон-куп, мечки, faux бисер и други форми, ноктите украси ви овозможи да дизајн стил и модел дека вашиот допаѓа.И исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Должината на производот е за 8cm, а ширината е за 8cm.Направени од премиум смола материјал, ноктите украси се безбедни и трајни производи за употреба.Опис : Нашите нокти украси има блескав изглед и може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн., кои се многу исклучителна и да се направи вашите нокти да изгледаат поубаво, како и е погодна за двете професионални помине техничар и неискусни стартер за помине уметност.Постојат поклон-куп, мечки, faux бисер и други форми, ноктите украси ви овозможи да дизајн стил и модел дека вашиот допаѓа.И исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Направени од премиум смола материјал, ноктите украси се безбедни и трајни производи за употреба.Должината на производот е за 8cm, а ширината е за 8cm.Тоа е погоден за домашна употреба или професионално помине салони, и совршен подарок за вашата мајка, сестра, девојка, и други женски пријатели.Точка Име : Ноктите Decoration Material : Resin Features : DIY Дизајн, Ноктите Уметност, Shining Size Детали : 8см х 8cm/3.15" x 3.15" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 Кутија Декорација на Ноктите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата