Новороденото Бебе Девојка Romper Jumpsuit Памук Износени Bodysuit Младата Есен Солидна Боја Облека, Облека со Шапка

Новороденото Бебе Девојка Romper Jumpsuit Памук Износени Bodysuit Младата Есен Солидна Боја Облека, Облека

Во магацинот
DEN 148.56
Од стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Рака Мие Само. ✿【Материјал】 : Направен од висок квалитет на памук, лен ткаенини, што е еластичен, дише, кожата-пријателски, меки , удобни и здраво да се носат. ✿【Стил】 : Солидна боја romper во комбинација со цвет везови шема прави целокупната изгледа повеќе специфичен и привлечен. ✿【Возраст】 : Препорачана возраст за доенчиња и мали деца : 0-6 Месеци бебе девојка облека, 6-12 месеци бебе девојка rompers, 12-18 месеци бебе девојка Облека, 18-24 месеци бебе девојка jumpsuit. ✿【Повод】 : Погоден за секојдневна секојдневен носат.Совршен за шопинг, патувања, семејни дружења, активности на отворено, дневен дом живот, празник, роденден, игра, фотографија итн. ✿【Пакетот вклучува】 : 1 x Бебе Лен Romper & 1 x Шапка.Двете рачен перење и машината за миење е во ред, рачен перење препорачува.Големина : 12-18 Месеци | Боја : Беж Промоции може да варира во зависност од големината/боја.Пакет се вклучени : . 1 x Бебе Лен Romper & 1 x Шапка.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата