YUIQ Бебе Бебе Момче Девојка Солидна Боја, Долг Ракав Патент Маскирани Jumpsuit Romper Облека за Есен Зима Топла Облека

YUIQ Бебе Бебе Момче Девојка Солидна Боја, Долг Ракав Патент Маскирани Jumpsuit Romper Облека за Есен Зима

Во магацинот
DEN 215.52
Од стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Материјал : Деца бебе момче девојка rompers се направени од памук мешавина, меки и удобни, бебе качулка jumpsuits се безопасни за бебешка кожа, бебе зима romper jumpsuit.Festures : Бебе бебе момче девојка едно парче патент romper, основни и едноставен дизајн, едноставен, но симпатична облека, полна боја, долг ракав патент до качулка jumpsuit romper, симпатична едно парче бебе облека, пол бебе облека, вашето бебе изгледа апсолутно шик и симпатична.Повод : Новороденче качулка romper совршен за есен зима секојдневно носење, одмор, фестивал, роденденски подарок, ноќта на вештерките,божиќ подарок, бебе туш, новородените cloming дома облека, бебе photoshoot итн.Тоа е исто така многу погодни како подарок за семејство или пријатели.Големина : Бебе девојки и момчиња долг ракав romper 0-3months, бебе 3-6months jumpsuit, бебе бебе 6-12 месеци romper, бебе момче девојче 12-18months jumpsuits, деца 18-24 месеци облека се погодни за 0 до 24 Месеци бебето.Пакет : 1 * качулка romper.Унисекс бебе момче девојка солидна боја маскирани jumpsuit, памук мешавина, дебели, меки и удобни.Симпатична и пријатна бебе момче девојче облека Големина табела : Големина (cm) 60 Length : 48 Bust*2 : 25 Sleeve : 23 Age : 0-3 Месеци 70 Length : 52 Bust*2 : 26 Sleeve : 25 Age : 3-6 Месеци 80 Length : 56 Bust*2 : 27 Sleeve : 27 Age : 6-12 Месеци 90 Length : 60 Bust*2 : 28.5 Ракав : 29 Age : 12-18 Месеци 100 Length : 64 Bust*2 : 30 Sleeve : 31 Age : 18-24 Месеци Големина (инчен) 60 Length : 18.9 Биста*2 : 9.84 Ракав : 9.06 Возраст : 0-3 Месеци 70 Length : 20.47 Биста*2 : 10.24 Ракав : 9.84 Возраст : 3-6 Месеци 80 Length : 22.05 Биста*2 : 10.63 Ракав : 10.63 Возраст : 6-12 Месеци 90 Length : 23.62 Биста*2 : 11.22 Ракав : 11.42 Возраст : 12-18 Месеци 100 Length : 25.2 Биста*2 : 11.81 Ракав : 12.2 Возраст : 18-24 Месеци.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата