Симпатична Бебе Девојка Прв Роденден Облека Оглавник Romper Сладолед Торта Пресече Bodysuit Sunsuit

Симпатична Бебе Девојка Прв Роденден Облека Оглавник Romper Сладолед Торта Пресече Bodysuit Sunsuit

Во магацинот
DEN 167.76
Од стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ➢ МАТЕРИЈАЛ - Памук, мека и дише за бебе девојка кожата, совршена како за 1 роденден подарок за вашата мала принцеза. ➢ ДИЗАЈН - "Слатка Еден" букви и прекрасна сладолед печати на топ, бонбони бои торта пресече дизајн на заднината, прилагодлив ремени за повеќе fitable, назад со жолта bowknot дизајн, без ракави backless romper jumpsuit едно парче bodysuit за летото носат. ➢ 1-ВИ РОДЕНДЕН ROMPER - Мода и симпатична прв роденден romper jumpsuit за бебе девојче, бело romper onesie со еден и сладолед печати, назад со розова златна и сина боја торта пресече дизајн, појавување на роденден тема. ➢ ПРИЛИКИ - Совршени за првиот роденден на подарок, бебе фотографија, забава, свадба, beachwear, празник, повик за секојдневно носење или специјални прилики. ➢ ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за - 1x Бебе Девојка Оглавник Romper, одлична за лето роденден.Големина на Табела : Големина 80 : Romper Должина : 36cm/14.2" Половината : 15.75" Совети Возраст : 6-12 Месеци Големина 90 : Romper Должина : 38cm/15.0" Половината : 16.54" Совети Возраст : 12-18 Месеци Size100 : Romper Должина : 40cm/15.7" Половината : 17.32" Совети Возраст : 18-24 Месеци.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата