XBSLJ Количка за Веслање Машини Веслање Машина Свитлива, Хидраулични Rower Тренер Тренингот Машина за Дома, Отпорност на Вредноста, со LCD Дисплеј, Максимално Оптоварува?

XBSLJ Количка за Веслање Машини Веслање Машина Свитлива, Хидраулични Rower Тренер Тренингот Машина за Дома,

Во магацинот
DEN 633.60
Од стоката:

Совршен фитнес вежби : Нашата веслање машина се користи за сила и абдоминална обука за ефикасно истегнување на мускулите на целото тело.Ви овозможува да се постигне целта на фитнес додека ужива на задоволство на морепловството.High-definition податоци за dial : high-definition спортски прикажување на податоци го прави вашиот бидете разумни, тест време, растојание, калории, итн., да се земе можете да уживате во научно вежба.Хидраулични род отпор на вредноста : Усвојување симетрични отпор на вредноста метод, се приспособат на отпор преку вртежен момент акција помеѓу патување род и хидраулични род.Тешки-должност структура : Цврсти и издржливи тубуларна структура може да се обезбеди поголема стабилност и безбедност за вашиот простор.Висока густина спојници се направи што повеќе удобно.Ви благодариме за вашето пребарување, ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Се уште се загрижени за да се биде во можност да одат на фитнес?Нашата количка за веслање машина може да се вежба на целото тело мускулите и да спроведат ефикасни аеробна вежба, создавање салата средина за вас во секое време, насекаде, погоден за канцеларија, теретана и семејна употреба.Advantages Mute движење, намалување на шумот дизајн, симулирање веслање.High-definition податоци dial Hydraulic отпор adjustment Easy да store Safe и стабилно, непречено движење Веслање машина параметри : Име : Двоен хидраулични отпор дома веслање machine Gross тежина : 15.5 KGNet тежина : 13.5 KGLoad-имајќи : во рамките 120 KGMain материјали : челик, пластика, сунѓерот cover Assembly големина : 115*90*60 CMPacking големина на : 115*33*14.5 CMResistance метод : хидраулични resistance Digital display mode : LCD екранот, два 5 batteries Package вклучува : 1 * Количка за веслање machine We имаат професионални услуги на клиентите тим и со нетрпение очекуваме да ги прима вашата писмо.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата