KOOV Порцелански 18 ОЗ Житни Сад во Собата, Керамички Сад Како Ориз Сад, Супа Сад, Микробранова печка Безбедно Чаши За Овес, Чип, Минимализам Серија Сет од 6 (Бела)

KOOV Порцелански 18 ОЗ Житни Сад во Собата, Керамички Сад Како Ориз Сад, Супа Сад, Микробранова печка Безбедно

Во магацинот
DEN 695.76
Од стоката:

【ДОБРА ГОЛЕМИНА ЗА РАЗНИ ПРЕХРАНБЕНИ】 : Овие 18 Унца кујна чинии се 5 инчен широк (во дијаметар) и 2.7 инчен длабочина, совршен за салати, сладолед, десерт, тестенини, супи, житарки. 【МИНИМАЛИЗАМ ДИЗАЈН】 : На KOOV вечера чаши функција минимализам дизајн и елегантен боја за пријатно пустината време.Извонреден екранот може да биде поставен декорација дури и на дело во вашата трпезариска маса и кујна. 【ЗДРАВА И ИЗДРЖЛИВИ ПОРЦЕЛАНСКИ】 : за Разлика од други материјали, керамички чаши немаат штетни пластика, кадмиум или Олово.Никогаш не се грижите за штетни супстанции нутриенти во вашиот храна.Цврсти доволно и чип-отпорни ќе се обезбеди години на употреба. 【ПОГОДНО РЕДЕЊЕ И СКЛАДИРАЊЕ】 : Пластовидно дизајн не заземаат премногу простор во вашата кујна.Сет од 6 може да бидат поставени и нема да биде случајно срушени. 【Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО И ЛЕСНО РАСЧИСТУВАЊЕ】 : Овие житни чаши микробранова печка и машина за миење садови безбедно, исто така, може да се користи во рерна и фрижидер.Мазна глазура противи лепење, лесно да се чисти со машина за миење садови, па дури и рака мие со сапун и вода.Се надеваме дека нашите производи ќе ги пренесе чувство на леснотија и релаксација за вас и правење на вашиот дом полн со создавањето и љубов.Изберете од нас да го направат вашиот живот подобро!.Овие 18 Унца чаши се 5 инчен широк (во дијаметар) и 2.7 инчен длабочина, погоден за салати, сладолед, десерт, тестенини, супи, житарки.Спирала на моделот додава чувство на стил и направи животот поудобен.Големиот капацитет ќе ги задоволат сите ваши потреби за сервисирање на различни видови на храна.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата