YICBOR Авто Исцелување Ротари Сечење Мат за Статистика Училиште Материјали Quilting, Занает Хартија, Глина Занает, Уметност и Занает(Зелена(Голема Големина))

YICBOR Авто Исцелување Ротари Сечење Мат за Статистика Училиште Материјали Quilting, Занает Хартија, Глина

Во магацинот
DEN 933.60
Од стоката:

14" x 14" чипка круг авто исцелување ротирачки сечење мат се вклопува во вашиот проект tote и се ротира за да ви помогне да се намали и тапацир ткаенина во полесно angleslace круг авто исцелување ротирачки сечење мат се вклопува во вашиот проект tote и се ротира за да ви помогне да се намали и тапацир ткаенина во полесно агли. 30-, 45 и 60-степен пристрасност линии направете создавање на триаголник и ѕвезда форми лесно.Оваа сечење мат карактеристики на стручно дизајниран ротирачки механизам што го прави ротација многу мазна со не-монтажни база и сечење на површината врти со леснотија.Мат има не се лизга на дното база за да се осигура дека мат останува во место и не слајд околу при сечење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата