Лента Логика селотејп, 10 Мили, 2 x 60 yds, Маслинесто Зелена, 24/Случај

Лента Логика селотејп, 10 Мили, 2 x 60 yds, Маслинесто Зелена, 24/Случај

Во магацинот
DEN 3918.00
Од стоката:

Одлично за времето бесплатен, HVAC, канал поправки и одржување.Влага и отпорни на абење.Голема Вредност!.Земја на потекло : Кина. 2" x 60 yds.Маслинесто Зелена Лента Логика 10 Мили Селотејп.Одлично за времето бесплатен, HVAC, канал поправки и одржување.Влага и отпорни на абење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата