Око Шминка во Прав, Око Сенки Шминка Прав Трае 24 ЧАСА Безбедно Користење Лесно Боење Blendable за Партија(#4)

Око Шминка во Прав, Око Сенки Шминка Прав Трае 24 ЧАСА Безбедно Користење Лесно Боење Blendable за Партија(4)

Во магацинот
DEN 263.76
Од стоката:

Преносни : Пренослив дизајн, лесно да се користи и да се создаде совршен око шминка, погоден за почетници и професионалци.Лесно Боја : парична Казна во прав, лесно да се во боја без да бледнее, долготрајна шминка ефект, што твоите очи повеќе шармантен.Долготрајни Се : водоотпорен, долготрајни сенката за очи состојка може да се користи за 24 часа, без отстранување на шминка.Безбедна Употреба : Сенки во прав, не содржи talcum прав и конзерванси, и нема да ги заглави порите или да предизвика појава на акни.Blendable : окото сенка во прав е blendable и има текстура.Се примени на целата eyelid или на целата трепките да се создаде впечатлива eyeliner.Функција : 1. Безбедна Употреба : Сенки во прав, не содржи talcum прав и конзерванси, и нема да ги заглави порите или да предизвика појава на акни.2. Blendable : окото сенка во прав е blendable и има текстура.Се примени на целата eyelid или на целата трепките да се создаде впечатлива eyeliner.3. Долготрајни Се : водоотпорен, долготрајни сенката за очи состојка може да се користи за 24 часа, без отстранување на шминка.4. Преносни : Пренослив дизајн, лесно да се користи и да се создаде совршен око шминка, погоден за почетници и професионалци.5. Лесно Боја : парична Казна во прав, лесно да се во боја без да бледнее, долготрајна шминка ефект, што твоите очи повеќе шармантен.Спецификација : Предмет Тип : Сенки во Прав Нето Содржина : 3g/0.11 оз Пакет Листа : 1 x Eye Сенка Powder Note : производот е во прашкаста форма, не се притисне прав, ве молиме да бидете претпазливи при купување.

Таа е поголема од информацијата

Item Type:
Eyeshadow Powder 
Net Content:
3g/0.11oz
Package List:
1 xEye Shadow Powder :
The product is in powder form, not pressed powder, please be cautious when buying :

Производи во категоријата