Био-младоженецот Меки Кутре Пет Солза-Слободен Шампон, Достапен во 2 Големини

Био-младоженецот Меки Кутре Пет Солза-Слободен Шампон, Достапен во 2 Големини

Во магацинот
DEN 129.12
Од стоката:

Безбедно да се користи со тематски ентони и штиклирајте третмани.Се препорачува од страна на врвот одгледувачи и професионални groomers во светот.Без суровост - сапун за слободни.Развиена специјално за куче е чувствителна кожа и деликатна грб на оваа чиста и природна климатизација шампон чисти темелно и без напор, без одземање на природните заштитни масла од кожата и грбот.Тоа може да излезе брзо и целосно за нетрпеливи puppies.Помага контрола мирис на телото е p H балансиран и остава иритирачки остатоци. 12 мл.Шише.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата