Зафатен Бебето Како што се Гледа На Ајкула Резервоарот Силикони Шише Bungee за Бебиња да се Одржи Шишиња Sippy Чаши Безбедно Место Изработени од Храна Одделение Силикон?

Зафатен Бебето Како што се Гледа На Ајкула Резервоарот Силикони Шише Bungee за Бебиња да се Одржи Шишиња Sippy

Во магацинот
DEN 239.76
Од стоката:

Совршен за highchairs, колички, табели или каде што сакате да безбедно се одржи на вашето бебе шише или sippy првенство, имајќи го од се го исфрли кон земјата.Придава на Зафатен Бебе placemat лесно.Изработени од 100% од храна одделение силиконски што не содржи BPA, основни поени, или PVC, шише bungee е безбедно за вашето бебе да се џвака и да се истражуваат.Лесно да се чисти од миење во машина за миење на садови или впива во топла сапуница вода.Доаѓа во повеќе живописни бои, кои се меки на допир и нема да избледи со текот на времето од перење или се користи од страна на вашето бебе.Лесно се вклопува со Зафатен Бебе силикони placemat за комплетна активност и оброк станица.Сигурно се вклопува околу шетач рачки, шопинг коли или секое време што го сакате вашето бебе шише блиску на дофат на раката.Го прави голем дар за нови родители кои сакаат да заштедат време и разумот да го фрлаат шишиња.Лесно продолжување или скратување на цик цак tether за различни потреби или ситуации.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата