Генерал Мини Скриени видео камера Камера Мини Шпион Камера за Домашна Безбедност Full HD Безжичен WiFi Мали Nanny Камера Затворен Шпион Камера со Движење Откривање Ноќно ?

Генерал Мини Скриени видео камера Камера Мини Шпион Камера за Домашна Безбедност Full HD Безжичен WiFi Мали

Во магацинот
DEN 431.76
Од стоката:

HD снимање и репродукција 1080 P видео снимање.Интелигентни Откривање Откријат Предметите кои се Движат и Активирањето на Снимањето Функција.Ултра широк агол - поширок спектар на оваа мини камера со повеќе сферични огледала и слики не е јасен и природни.Јамка Снимање : оваа камера не вклучува SD-картичка.Ќе треба да се купи SD-картичка.поддржува 32 G мемориската картичка,може да умно откривање на мемориската картичка држава и без работа држава.Answer : ___________________________ Note : default држава на производот е кружни покривање на снимениот видео, кога капацитетот на мемориската картичка е помала од 400 MB, системот автоматски ќе ги покрие претходната видео, (на датотеката не може да се обнови по тоа што е покриен, ве молиме да користите оваа функција, со претпазливост).Стручната Служба : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас ви помогне да може да се вратат или да го замени.Ние дефинитивно ќе одговори во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.HD Затворен Безжична видео камера со IR Ноќ Визија Семејство Безбедност Мини Камера Производ Својства Тоа е дизајнирана без дупка, и е конфигуриран со лесен мини pedant и преносни DV; Формат на движење откривање /видео снимање на видео утврдување на положбата,1920 x 1080 P 30fps Со вграден-во 300m Ah литиум батерија, тоа може да работи за 60 минути и се целосно наполнета во рок од 2 часа, Тоа max поддржува 32 GB Micro SD картичка Производ големина : 2.5 x x 2.5 2.5 cm производот е инсталиран со вградена литиум батерија, ве молиме полнење тоа(за 2 часа) преку следниве начини пред да го користите за прв пат : Поврзување со компјутер преку USB кабел за Поврзување со надворешни USB 5 V полнач/ powerbank Notes : Индикатор за состојба кога надградба на системот време : вметнување на Микро SD картичка, а потоа подигнете го уред, под надградба на владата, сини индикатор држи трепка се до завршувањето на надградба, а потоа уредот автоматски ќе се исклучи Ако батерија се користи до, системот време ќе бидат поставени кога ќе му овозможи на уредот повторно да ја извадите мемориската картичка и да го поврзете со компјутер преку картичка прочитајте за да го поставите текстот на документот; или поврзете го уредот со компјутер преку кабел за податоци за да го поставите текстот document Products вклучуваат : Движење на камерата x 1 Полнење линија x 1 Спецификација x 1.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата