ZYKBB Есен Зима Отворено Патување Хеџинг Шапка Дами Симпатична Топката Плус Сомот Топло Волнени Капи за Жена (Боја : F, Големина : Една Големина)

ZYKBB Есен Зима Отворено Патување Хеџинг Шапка Дами Симпатична Топката Плус Сомот Топло Волнени Капи за Жена

Во магацинот
DEN 8534.64
Од стоката:

Применливи Сезона : Зима.Оваа капа е изработена од полиестер, дебела и топла, еластична и мека.Комбинација на капи и шалови, која е лесно да се носат, со шамија е врзана околу вратот и капа, не ќе падне.многу погодна за ладно време.е многу слатко, се овозможува да остане топло во ладно време додека се во потрага стилски.Материјал : COTTONApplicable Сцена : Outdoor Gender : WOMENFeature : Multifunction Applicable Сезона : Winter Style : Casual This капа е изработена од полиестер, дебела и топла, еластична и мека.Комбинација на капи и шалови, која е лесно да се носат, со шамија е врзана околу вратот и капа, не ќе падне.многу погодна за ладно време.е многу слатко, се овозможува да остане топло во ладно време додека се во потрага стилски.Тоа може да има 1-3 см разликуваат поради прирачник measuremnt.Големината на информации е само за референца.Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.Погодна за активности на отворено.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата