Bonarty Durag Headwear Бран Капа Губење на Косата Шамија Капа Муслимански Bandana Turban - Виолетова, како што е опишано

Bonarty Durag Headwear Бран Капа Губење на Косата Шамија Капа Муслимански Bandana Turban - Виолетова, како

Во магацинот
DEN 191.52
Од стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Mutil-Функционална Бран Капа : Не само што може тоа да се спречи прашина на еден работен ден, но, исто така, се обидуваат да го блокираат сонцето на топол ден, еден бран капа, кои ќе покријат целата глава, или дури и во потрага за стилски бран капа.Удобно и дише, пријателски за кожата и не исчезнат off.Мека ткаенина е повеќе погодна за вашиот daliy живот.Дизајн : Ова durag е дизајниран за chemo пациентот, губење на косата, муслимани headscarf,спиење капа, мотоцикл biker капи или дневни декорација.Текстура : Чувствуваат домот мазна и мека кога ќе допре оваа durag, тоа е, исто така, нежно и дише.Совршен за сите сезони.Одличен Подарок : Со одличен дизајн, е совршен подарок за вашиот дечко, девојка, маж, жена, или пријател, тоа е едноставен и стилски, како роденденски подарок.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Опис : - Удобно и дише, пријателски за кожата и не исчезнат off.Мека ткаенина е повеќе погодна за вашиот daliy живот. - Текстура : Чувствуваат домот мазна и мека кога ќе допре оваа durag, тоа е, исто така, нежно и дише.Совршен за сите сезони. - Mutil-Функционална Бран Капа : Не само што може тоа да се спречи прашина на еден работен ден, но, исто така, се обидуваат да го блокираат сонцето на топол ден, еден бран капа, кои ќе покријат целата глава, или дури и во потрага за стилски бран капа. - Дизајн на : Оваа durag е дизајниран за chemo пациентот, губење на косата, муслимани headscarf,спиење капа, мотоцикл biker капи или дневни декорација. - Одличен Подарок : Со одличен дизајн, е совршен подарок за вашиот дечко, девојка, маж, жена, или пријател, тоа е едноставен и стилски, како роденденски подарок.Спецификација : - Големина : Раководител обемот : Прибл. 50cm/19.69 инч.Пакетот Вклучува : 1 Парче Durag Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-3cm грешка во големина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата