Сладолед Beanie Шапка Капа Задржи Warmknit Порибување Капа Slouchy Headwear за Мажи и Жени

Сладолед Beanie Шапка Капа Задржи Warmknit Порибување Капа Slouchy Headwear за Мажи и Жени

Во магацинот
DEN 204.00
Од стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Мека Ткаенина : Овие Шапка Се Изработени Од Лесен Полиестер Влакна Со Голема Еластичност На Кожата-Пријателски, Меки И Удобни За Носење.Големина : Една Големина Одговара На 21"- 23" (53-59 Cm) Глава Турнеја.Се Водат Способност Ви Овозможува Да Ги Споделите Тоа Да Остане На Вашиот Шеф.Дизајн : Тенки И Опуштеност, Имаат Двоен Слој Но Лесен.Тоа Има И Термички Задржување И Влага Wicking Перформанси.Прекрасен Подарок : Комбинира Многу Се Водат И Сит Се Вклопуваат, Убави И Стилски Slouchy Beanies Се Одлични За Било Мажи Или Жени И Прави Прекрасен Одмор Подарок.Прилики : Сладолед Плетени Beanie Совршен За Сите Сезона Активности; Пешачење, Трчање, Кампување, Риболов, Качување Опуштеност Beanie За Мажи, Жени, Возрасни И Тинејџерите.Добра Еластичност И Се Водат, Погоден За Сите Видови На Глава, Облик И Димензии.Носат Со Вашата Омилена Облека.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Сладолед Шапка Направен Од Висок Квалитет На Полиестер, Погоден За Секоја Сезона.Убаво Плетени Врзани Beanie Шапка Со Мода И Стилски Дизајн.Свитлива, Лесни Еластична Beanie Капа, Еден Одговара На Повеќето.Рака Измијте Се Препорачува.Не Кајгана.Производ Перформанси:На Ткаенина Е Мека И Удобна, Двојно-Layer Дизајн Не Чувствувам Топлина Кога Се Носи.Применливи Луѓе: Унисекс.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата