Stopdita Жените Кадифен Плетени Волнени Капи Ракавици Сет Зимски Черепот Капа Beanie Шапка Руно Поставата Slouchy Пом Поврзана Капи

Stopdita Жените Кадифен Плетени Волнени Капи Ракавици Сет Зимски Черепот Капа Beanie Шапка Руно Поставата Slouchy

Во магацинот
DEN 287.76
Од стоката:

❀❀ Исклучителна изглед совршено ќе ја нагласи вашата модна смисла.Стилски и популарни, тоа ќе ве изненади со својата бесконечна шарм.Не кајгана. ❀❀ Стилски дизајн за мажите и жените внатрешна или надворешна употреба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Може да се носи во текот или зад ушите.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. ❀❀ За некој кој е чувствителен на одредени материјали,можете да изберете нашите зимски додаток за во автомобил,што е прилично рака-плетени од мека чувствуваат,не дозволувајте да ви се чувствувате нервозни во сите Вие исто така може да се присутни на вашите роднини или пријатели,совршено погодна за различни прилики и одговара на мажите и жените.Тие се исто така одличен подарок за оние кои не ја изгубиле својата коса.Headwear е елегантно заврши сите околу.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Совршено се вклопува во вашата глава и нема да направи вашата глава тесни.Совршен за патување.Се вклопува во Сите Стилови на Косата-зима плетени beanie капи се дизајнирани со конска опашка дупка на грбот, која е одличен начин да се остане топол, без да се жртвува вашата фризура.погоден за секоја прилика, како и секојдневна облека. ❀❀ Едноставен Стил : Можете да го носат на зимската капа кога ќе се облекуваат чисто и младите стил на облека, или може да се користи како ски капа; Пар ги со едноставни фармерки, здолништа или кошули и вие сте сите во собата за ден; Поврзана шапка опфаќа ушите удобно атмосфера руно поставата нуди додаде изолација како ќе ги преземат на вашиот отворено авантурите на пешачење кампување риболов игри со авијација создаваат, снег цевки скијање или снег интернат.Совршен за двете мазна ponytails и неуредна бухти.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата