AirPods Про Случај AIRSPO Симпатична AirPods Про Случај Покритие за AirPods Про Флорални Печатени Заштитна Силиконска Кожа за Жени, Девојки со Пом Пом Крзно Топката Keychain/Рака/До?

AirPods Про Случај AIRSPO Симпатична AirPods Про Случај Покритие за AirPods Про Флорални Печатени Заштитна

Во магацинот
DEN 335.76
Од стоката:

【Супер Симпатична и Стилски Printings】Секој модел на AIRSPO случај е уникатен и fashionale, добро дизајниран од страна на нашите дизајнер со неколку недели.Шемите на airpods про случај се направи со напредни термички трансфер на технологија, што е тешко да се фаќа за исклучување и згаснат. 【Додаде Крзно Топката Keychain】Супер мека меки топката keychain е вклучена со симпатична airpods про случај.Тоа е полесно да се носат од страна на прикачување на ремен, чанта, паричник, ранец, панталони за декорација на вашиот airpods про. 【Премиум Силиконски Материјал】 Направени со меки силиконски материјал многу издржливи и Функционална, комплетна заштита од гребнатини, инциденти и испакнатините.Додадете dustproof plug го задржува полнење порта чисти кога не е во употреба. 【Смешно Подароци за Жените】Сите производи слики се во вид на вистински пука,ќе добиете случај кој можете да го видите во сликите.Ве молиме не двоумете се да се купи оваа убава и убава случај за вашата мајка, пријателка.тоа е забавно airpods про случај подобро отколку што се очекуваше. 【Пакет】Air Pods Про Силикони Случај×1, Крзно Топката Keychain×1,Анти-изгубени Рака×1. (Air Pods Pro & полнење случај не се вклучени) 30 Ден парите назад за било каква причина.Ако постојат проблеми Контактирајте со нас во секое време.Air Pods Про Случај AIRSPO Симпатична Air Pods Про Случај Покритие за Air Pods Про.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата