ifundom 2 парчиња Види Остро ги Покрие Практични Види ги Покрие Корисни Види Заштитник

ifundom 2 парчиња Види Остро ги Покрие Практични Види ги Покрие Корисни Види Заштитник

Во магацинот
DEN 249.36
Од стоката:

Објектот се направени од издржлив материјал за долго време и издржливи употреба.Класичен и нежен изглед, исто така може да послужи како подарок за вашите семејства и пријатели.Ова се види браник случај може да се заштити види рабовите од удари или гребење.Овој креативен види ќе го направат вашиот види повеќе мода и убава.Инсталација и отстранување метод е едноставен и сакајте ќе ви одземе премногу време.Description Made на потрошни материјали, овој часовник случај има долг животен век.На разумен дизајн им овозможува тоа да биде брзо инсталиран на штрек, обезбедување на ефикасна заштита за да се види.Неговиот изглед е елегантен и едноставен дизајн, кој може добро украсете го вашиот часовник.Карактеристики - Материјал : Пластика.- Големина : Околу 5.10 X3.77 X1.00cm/2.00 X1.48 X0.39inch.- Објектот се направени од издржлив материјал за долго време и издржливи употреба.- Класичен и нежен изглед, исто така може да послужи како подарок за вашите семејства и пријатели.- Ова се види браник случај може да се заштити види рабовите од удари или резервни играчи.- Овој креативен види ќе го направат вашиот види повеќе мода и убава.- Инсталација и отстранување метод е едноставен и не ќе ви одземе премногу време.Пакет Including2 x види случаи.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата