Деца Нож во Собата за Вистински Готвење & Сечење, Дете Безбедно Ножеви Пластични Деца Ножеви со Флексибилни Сечење Одбор за Леб, Овошје Торта Салата од Зеленчук - 5 Pac

Деца Нож во Собата за Вистински Готвење & Сечење, Дете Безбедно Ножеви Пластични Деца Ножеви со Флексибилни

Во магацинот
DEN 222.96
Од стоката:

Пакетот Вклучува : 3 парчиња Деца ножеви , 2 парчиња пластични сечење одбор мат (случаен боја), Совршен за готвење, ножеви за деца и возрасни во кујната готвење или печење без страв од прекини или несреќи.Безбедност на Децата Нож Групи : Направен од премиум најлон материјал, BPA Free, with serrated рабови за прецизно сечење на зелена салата, овошје, зеленчук, торта или леб, шарени дете пластични ножеви може да им помогне да се создаде вкусни јадења.Цврст Стисок и Лесна : На дете нож да се справи со усвојува ергономски дизајн, не се лизга и издржлив, лесен за употреба, овој децата безбедно готвење нож ќе ви помогне безбедно guard малку готвачи' прсти од ризиците на остри метални ножеви.Одличен Подарок за Деца : Ако сте во потрага за ефикасна детска нож за вистински готвење, изнаоѓање на заеднички интерес со вашите деца, да се придружите на кујната активности заедно, за да ги подготви за да стане независна готвачи.Задоволството на клиентите : Вашето задоволство е нашиот приоритет, па се надеваме дека ќе љубов деца пријателски ножеви.Ако имате било какви прашања во врска со нашите деца готвач нож, можете да контактирате со нас и ние ќе ви ги даде задоволително решение во рок од 24 часа.Зошто стоп за деца од експериментира во кујната ?Дозволете вашите деца се одвиваат своите креативни талент во кујната !КАРАКТЕРИСТИКИ : Храна одделение материјални, не-токсични, BPA free и безбедни за здравјето Компактен, лесен и лесно да се врши, се одлични за патување за да го користите Најлон кујна печење нож функција serrated сечење на рабови со тапи совети и ергономски рачки за малку готвачи' раце Деца готвач нож безбедност намали многу видови на овошје пичка, торта, салати, моркови, домати, зелена салата, леб, сирење, зеленчук, јагоди и повеќе ПАКУВАЊЕ : 3 x Деца нож (случаен боја) 2 x Флексибилни Сечење Одбор(случаен боја) ЗАБЕЛЕШКА Поради прирачник за мерење, големината информации на производот може да биде малку поинаков од реалните.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата