Shot Чаша Пиш Dram Gunn Клан Сртот Сет од 2 Виски Tots

Shot Чаша Пиш Dram Gunn Клан Сртот Сет од 2 Виски Tots

Во магацинот
DEN 468.24
Од стоката:

Достапни во Сет од 2. Димензии : HT : 60mm, МД : 58mm, База : 35mm.Gunn Клан Сртот пиш Dram Шут Стакло.Одлично за пиш tipple.Цветен шут стакло во собата.Разноврсна додаток или голем дар.Направен во Шкотска.Забавувајте се со вашиот Клан наследство со овој смело цветен shot чаша set A корисни прилог на вашиот дом, со овој сет од две снимен очила се совршен додаток на било party At таква голема цена за тоа е, исто така, совршен подарок за да ги даде на членовите на вашето семејство, особено на специјален настан како свадба или graduation The дизајн е одобрен Стои Советот на Шкотскиот Клан Шефови.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата