5/16-18 x 5/8 Копчето Штекер Кап Завртки Ален Хексадецимален Вози Нерѓосувачки Челик Количина 100

5/16-18 x 5/8 Копчето Штекер Кап Завртки Ален Хексадецимален Вози Нерѓосувачки Челик Количина 100

Во магацинот
DEN 307.20
Од стоката:

Глава Дијаметар : 0.547".Глава Висина : 0.166".Навој Дијаметар : 0.3125".Теми По Инч (TPI) : 18. Груб или парична Казна Тема : КРУПНИ, Нишка Покриеност : Целосна Тема, Тема Должина : 0.625".Глава Стил : Копчето Вози Стил : Ален Хексадецимален Копче Диск Големина : 3/16" Тема : 5/16-18 Должина : 5/8" Количина во Пакет : 100.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата