6-32 x 3/16 Копчето Штекер Кап Завртки Ален Хексадецимален Вози Нерѓосувачки Челик Количина 100

6-32 x 3/16 Копчето Штекер Кап Завртки Ален Хексадецимален Вози Нерѓосувачки Челик Количина 100

Во магацинот
DEN 1562.40
Од стоката:

Глава Дијаметар : 0.262".Глава Висина : 0.073".Навој Дијаметар : 0.138".Теми По Инч (TPI) : 32. Груб или парична Казна Тема : КРУПНИ, Нишка Покриеност : Целосна Тема, Тема Должина : 0.1875".Глава Стил : Копчето Вози Стил : Ален Хексадецимален Копче Диск Големина : 5/64" Тема : 6-32 Должина : 3/16" Количина во Пакет : 100.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата