HINNEX Sonic Електрична Четка за заби H6 Плус Серија Батерија Моќ 4 Режими на Smart Тајмер за Забите и Непцата Заштита, Орална Нега за Белење на заби, 1 Носителот и 2 Замена Чет?

HINNEX Sonic Електрична Четка за заби H6 Плус Серија Батерија Моќ 4 Режими на Smart Тајмер за Забите и Непцата

Во магацинот
DEN 1199.76
Од стоката:

СУПЕР ЧИСТЕЊЕ МОЌ - Магнетна Суспензија sonic мотор со HINNEX Лабораторија.Највисок 50,000 вибрации во минута.На висока фреквенција на вибрации на влакната ќе донесе вода во забите, да ги отстраните остатоците и чистење на непцата.Дневниот насмевка започнува од HINNEX. 5 ЧЕТКАЊЕ РЕЖИМИ – Чиста : За исклучителни секојдневниот чисти.Помага во одржување на белење третмани.Бела : 2 минути на белење mode да се отстрани површина дамки плус 30 секунди за да заличи предни заби.Полски : ги Отстранува дамките кои се собираат на површината на забите и остава неспокојот површина зад себе.Чувствителен : Нежно режим за чувствителни заби и непца.За џвакање : Нежно, но темелно чистење за чувствителни непца.Индукција 3 D Четка Глава - Dupont висока густина наежвам.Четка главата мелење го оценувате остварува 100% , за да се заштити вашите непца сеопфатно.Наежвам боја постепено ќе избледи надвор да ве потсетам замени четка главата на секои 3 месеци.Младата форма наежвам, зголемување на триење на површината, донесе избелуваат ефект со повеќе наежвам коса.Интелигентни Опрема Меморија Почнува – Секој Почеток ќе изберете режим сакате, знам што повеќе.Четка за заби ќе краток вибрираат на секои 30 секунди за да ве потсети да се движат на следното квадрант на вашата уста.По 2 минути Четка за заби ќе престане со вибрации да ве информираме чистењето на забите е завршено.IPX7 Класа Водоотпорен и Ултра-Брза Безжична Полнење – Супериорен Водоотпорни перформанси Бестрашен на големи бранови.Четка за заби се справи и промени база може да се мијат, безбедност, гаранција. 2 минути да се Исчисти, 2000m Ah Li-Ion Батерија 4 часа брзо Полнење трае 3 месеци, Полнење 3 пати само во една година.Ефективна отстранување на Забниот камен.Отстранување на лошиот здив.Имајте непца здрави.HINNEX лансираше новиот дизајниран H6 Плус sonic електрични четки за заби, со исклучителна појава, мулти-функција, влез Луксуз, и висок квалитет.Висока Ефикасност Суспензија Sonic Бран Моторот може да се отстрани многу повеќе плакети од стандарден прирачник четка за заби.На исклучителен и прекрасен изглед го прави несвесно сака да го земе.Избраната четка главата и нови садење технологија за да може ефективно да штитат забите од загуба, дали за возрасни или деца.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата