СИНА КНИГА ПУЛПА-ЈУЛИ 1952-ВФ-BIGGS ПОКРИЕ-HELFER-ZACKS-LIVINGSTON-БЕЈЗБОЛ ВФ

СИНА КНИГА ПУЛПА-ЈУЛИ 1952-ВФ-BIGGS ПОКРИЕ-HELFER-ZACKS-LIVINGSTON-БЕЈЗБОЛ ВФ

Во магацинот
DEN 1470.00
Од стоката:

Големо прашање на Сина Книга, една од најдолго водење на пулпата наслови.Премиера автори со врвна уметност.Подоцна прашање во 8.5'x11' формат.Покрие уметност од Geoffrey Biggs Пророштвото од страна на Роберт Zacks Експеримент од страна на Харолд Helfer Ќе се Сретне со Сите Видови од страна на Валтер Livingston И повеќе!!!Creasing на предната и задната страна, edge chipping на покрива, некои дамки Скенирање е претставник на одделение, прашање ќе добиете може да се разликува малку.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата