Smartwool Мажите Докторски Работи Шема Микро Светлина Елита Merino Волнени Чорапи

Smartwool Мажите Докторски Работи Шема Микро Светлина Елита Merino Волнени Чорапи

Во магацинот
DEN 440.40
Од стоката:

Најлон,Elastane,Merino Волна.Направени во САД или Увезуваат.Материјал : 57% merino волна, 40% најлон, 3% elastane.Висина : micro.Тежина : светлина.Перница : Светло Елита.Се препорачува за Употреба : патот работи, патека за трчање.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата