dhyw Женска Лесни Спортски Сали Торба со Влажни Џеб Водоотпорен Пливање Торба Јога Торба Еден Рамо Патување Duffel Торба-D

dhyw Женска Лесни Спортски Сали Торба со Влажни Џеб Водоотпорен Пливање Торба Јога Торба Еден Рамо Патување

Во магацинот
DEN 973.92
Од стоката:

【Висок Квалитет на Ткаенина】Оваа спортска торба е направен од високо-квалитет најлон ткаенина.Тоа е мека на допир, водоотпорен, носат-отпорни, трајни и лесни да се чистат. 【Голем Капацитет】Голем капацитет за дизајн на торба, Секојдневно крпи, облека, списанија, капи, слушалки, чадори, спортски стока се направи во еден пакет. 【3 Начини да го Носат】Едно рамо, крос-тело или рачен.Може да се користат како спортски сали торба, торбичката, патна торба и дневни торба. 【Преносни Големина】42x31x23cm /16.5x12.2x9 инчен, 0.52 kg тежина, совршен носат на торба за авионски. 【Мулти-цел】Спорт, фитнес, за викенди, патување, пешачење, носат-на, suitcases, кампување, планинарење и многу подароци за сите вас љубов. ♥ Ова е една патна торба, кои ги комбинира модата и удобност, функционалност и сигурност.Тоа е вашиот идеален избор за работа, патување или секојдневниот живот.♥ Спецификации : Име : Патување Duffel Торба/ Sport Салата Bag Material : Оксфорд cloth Style : Чанти/ Единствен Рамо/ Гласник Bag Opening и Затворање Метод : Zipper Style : Унисекс/ Едноставен и Fashionable42x31x23cm /16.5x12.2x9 инчен, 0.52 kg Function : Дише, Водоотпорен, Складирање, Отпорност на Триење, Шок Отпор, Осветлување♥ Пакетот Вклучува : Спорт Спортска Торба * 1♥ Информации : Ние го Препорачуваме за Перење На Производ Со Рака Или Чистење Со Влажна Крпа.Не Кајгана, Нека Се Исуши Природно.Прирачник За Мерење Се Користи, Може Да Постојат Некои Разумни Грешка.Предмети Може Малку да се Разликуваат Од тие на Фотографијата Во Однос На Бојата се Должи На Осветлување Или Вашиот Монитор Екранот.♥ Па Што Чекаш ?Не Двоумете се, Само да се Однесе Дома!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата