GIKERSY Лаптоп Стојат Прилагодлива Висина од 1,5 20,Мулти-Агол Ергономски Седнам да Застане Лаптоп Столб за Маса,Компатибилен со MacBook Pro,Dell XPS,Lenovo,HP Повеќе 10-17 Лаптопи

GIKERSY Лаптоп Стојат Прилагодлива Висина од 1,5 20,Мулти-Агол Ергономски Седнам да Застане Лаптоп Столб за

Во магацинот
DEN 1199.76
Од стоката:

【Ергономски Дизајн】Ако имате проблеми со грбот или вратот болка,оваа ергономски лаптоп ќе застане ублажување на овие проблеми, од подигне вашиот лаптоп висина флексибилно од 1.5 до 20 инчи, може да се прилагоди за повеќе агли на гледање за да ги задоволи различни око-ниво, кои може да го подобри вашиот држење на телото, без разлика седи или стои и да бидете продуктивни на работа.Најдобрите домашни канцелариски материјали и канцелариски прибор за мажите и жените кои работат од дома или во канцеларија. 【Свитлива s Ден Подароци Подароци.Најдобри Божиќ X-Mas Подароци.Денот На Благодарноста Се Присутни.Прекрасен подарок за вашето семејство/пријатели.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата