Ова Е Boo Лист Духот На Ноќта На Вештерките Партија PopSockets Swappable PopGrip

Ова Е Boo Лист Духот На Ноќта На Вештерките Партија PopSockets Swappable PopGrip

Во магацинот
DEN 455.76
Од стоката:

Ова Е Boo Лист гаден и плашлив иронично ноќта на Вештерките Духот.Се носат во ова страшно падне ноќта на вештерките ноќ.Ноќ на вештерките партија дизајн совршен за било Дух фан како костим за ноќта на вештерките партија или за љубителите на хорор филмови.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Ноќ на вештерките Партија Дизајн со цитат Ова Е Boo Лист и симпатична дух.Совршена како симпатична ноќта на Вештерките Костим за духот фанови.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата