NICROHOME Свадба Декорација-8 Ролни слонова коска Бело Злато Нане Праска Палачинка Хартија 82 ft Долго Streamers за Булчински Туш, Бебе Туш, Bachelorette Партија Материјали Роденден

NICROHOME Свадба Декорација-8 Ролни слонова коска Бело Злато Нане Праска Палачинка Хартија 82 ft Долго Streamers

Во магацинот
DEN 1536.00
Од стоката:

Нане Праска Тематските Партија Оркестарот - Оригинален дизајн со NICROHOME.Овој комплет ќе додадете романтична допир на вашата страна.Сите ќе сакаат овие лица украси.Користење на вашите креативни diy партија идеи!.Пакет - Секој пакет содржи 8 ролни на палачинка хартија streamers во 4 бои, кои секој се тркалаат големина е 1.8 инчен*82 ft.Премиум Палачинка Хартија - Нашата убава палачинка хартија streamers се направени од високо квалитетна хартија.Можете да ги врзуваат каде што треба и се сечат на големина за да се спаси повеќе streamers за друг настан или за иднината уметности и занаети проекти.DIY Занает - Направени со квалитетот на палачинка хартија, користете ја вашата имагинација и ги красат било каде ви се допаѓа!Можете да ги користите палачинка хартија да направите ткиво хартија за цвеќе, пом poms, венци, змејот опашки со вашите пријатели и деца.Лесен За Употреба - партијата streamers се совршени за роденден, свадба, двор отворен и затворен партија, бар украси, фаза проп и повеќе.NICROHOME Нане Праска палачинка хартија се користи за Среќен Роденден украси, свадба декорации,Булчински Туш, Бебето тушеви декорација и други тема партија украси и сл.- Овој Сет Содржи : слонова коска Бела Streamers* 2 roll Mint Streamers* 2 roll Peach Streamer* 2 roll Double Двострано Металик Златно Streamers* 2 тркалаат - Димензии : Секој тркалаат мерки 82 ft долго и 1.8 инчен широк Прилики : Msint Праска crinkled хартија се одличен декор.Тоа е убава прилог на сите видови на забави, родендени, свадби, бебето тушеви, и така натаму.Тоа е погодна за двете затворен и отворен.Дали ќе се слави роденденот или на некој празник, се присутни со идеи Палачинка Хартија за завиткување на вашите пријатели и ќе ги импресионира сите ваши пријатели и семејство со вашиот внимание на деталите!- Забелешка : Ако овој грбовник на хартија е во контакт со вода, тоа ќе се скрши или да исчезнат.Кога користите двострано лепило или други лепила, ве молиме кора и залепете ги внимателно.Вистински производ во боја може да се разликува малку се должи на разликите во monitor settings.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата